Kontaktlista

Felaktigheter och ändringar anmäls till sekreteraren. Kontaktlista

Befattning Namn E-post Telefon Mobil Gatuadress Postnr Ort
Ordförande Anders Lindström anders.lindstrom@teleseum.se  ———- 0703 539 650 Blecktornsgränd 12 lgh 1001 118 24 STOCKHOLM
Vice Ordförande Leif Küller leif.kuller@teleseum.se 0171 398 31 0734 236 948 Enagårdsvägen 4 745 95 ENKÖPING
Kassör Håkan Lidenholm hakan.lidenholm@teleseum.se 0498 272 400 0723 011 500 Talgoxvägen 7 756 52 UPPSALA
Biträdande Kassör Anders Gustafsson anders.gustafsson@teleseum.se 018-13 00 66 0708 272 697 Botvidsgatan 6 D lgh 1201 753 29 UPPSALA
Sekreterare Roland Thorsson roland.thorsson@teleseum.se ———- 0705 528 152 Fannagatan 28 1502 749 41 ENKÖPING
Ledamot Jan Ulinder jan.ulinder@teleseum.se 08 24 11 91 0705 761 606 Hamnvägen 2 lgh 1301 181 66 LIDINGÖ
Ledamot Stefan Ryding-Berg stefan.ryding-berg@teleseum.se 08 58 17 19 67 Storängsgatan 23 lgh 1401 115 44 STOCKHOLM
Ledamot Ulf Johansson ulf.johansson@teleseum.se 0171 263 74 Fårticksgatan 9 749 45 ENKÖPING
Ledamot Rolf Kroon rolf.kroon@teleseum.se UPPSALA
Ledamot Bertil Eklund bertil.eklund@teleseum.se 08 755 69 62 Solstigen 2 182 53 DANDERYD
Ledamot Sten Yondt sten.yondt@teleseum.se 018 32 49 27 0702 268 478 Långvägen 19 C 756 52 UPPSALA